Ponad 250 obiektów w cenach wywoławczych 50 – 1000 zł
Nie stosujemy cen gwarantowanych!
23 września 2020, godz. 17:00
w siedzibie Domu Aukcyjnego Rempex
ul. Karowa 31 w Warszawie
wystawa przedaukcyjna:
17.09 (czwartek): 11:00 - 19:00
18.09 (piątek): 11:00 - 19:00
21.09 (poniedziałek): 11:00 - 19:00
22.09 (wtorek): 11:00 - 19:00
23.09 (środa): 11:00 - 17:00
Kontakt w sprawie zleceń aukcyjnych i szerszych informacji o obiektach:
Waleria Matelska: tel. 663 111 161
e-mail: kolekcjoner@rempex.pl
Zlecenia telefoniczne przyjmujemy przy licytacji powyżej 1 000 pln.
regulamin aukcji wyprzedażowej
645
sygn. kobaltem podszkliwnie na spodzie;
J. JAMESON & CO
Nr katalogowy647
sygn. na spodzie; 3 ćw. XIX w.
649
na spodzie wycisk w masie: G28.
R. CARR
Nr katalogowy702
cechy na boku obudowy; mechanizm kwarcowy na baterie; tarcza z cyframi rzymskimi;
704
srebro; 21 x 10,5 x 10,5 cm; waga: 325 g;
706
Niemcy, koniec XIX w.
710
oznaczenia na odwrocie uchwytu: BSF 90;
WELLNER
Nr katalogowy712
oznaczenia na odwrocie uchwytu: WELLNER 90 18.
714
Polska, 1 ćw. XX w.
HENNIGER
Nr katalogowy716
sygn. w lustrze przy kołnierzu: Henniger;
718
kieliszki: plater; sygn.: R, MET.
720
oznaczenie na spodzie: MET.
808
Europa Zachodnia, lata 70. XX w.
810
konstrukcja ażurowa metalowa z tyłu;
812
Polska, okres międzywojenny;
818
Afryka Pólnocna?, XIX/XXw.