Ponad 250 obiektów w cenach wywoławczych 50 – 1000 zł
Nie stosujemy cen gwarantowanych!
23 września 2020, godz. 17:00
w siedzibie Domu Aukcyjnego Rempex
ul. Karowa 31 w Warszawie
wystawa przedaukcyjna:
17.09 (czwartek): 11:00 - 19:00
18.09 (piątek): 11:00 - 19:00
21.09 (poniedziałek): 11:00 - 19:00
22.09 (wtorek): 11:00 - 19:00
23.09 (środa): 11:00 - 17:00
Kontakt w sprawie zleceń aukcyjnych i szerszych informacji o obiektach:
Waleria Matelska: tel. 663 111 161
e-mail: kolekcjoner@rempex.pl
Zlecenia telefoniczne przyjmujemy przy licytacji powyżej 1 000 pln.
regulamin aukcji wyprzedażowej
Edmund ERNEST-KOSMOWSKI (1900-1985)
Nr katalogowy363
sygn. i dat. l. d.: E. Ernest-Kosmowski, 64.
Paweł KAŁUŻYŃSKI (ur. 1979)
Nr katalogowy365
sygn. i dat.: Paweł Kałużyński / 2016.
603
Polska Huta, 4 ćw. XX w.
605
sygn. nadarta nalepka na spodzie: FINE VENETIAN GLASS / IN MURANO / ITALY.
607
koniec XX w.
Jerzy SŁUCZAN-ORKUSZ (1924-2002) - projektant
Nr katalogowy611
613
lata 20. XX w.
LUBLIANA
Nr katalogowy619
sygn. zielenią na spodzie: LUBLIANA / MADE IN / POLAND.
LUBIANA
Nr katalogowy621
sygn. zielenią na spodzie: LUBIANA / MADE IN / POLAND.
623
1. - 4,7 x 23 x 23 cm; sygn. zielenią na odwrocie: Hutschenreuther / [lew] / L.H.S. / Selb. / BAVARIA / 1934.
K. P. M. - BERLIN
Nr katalogowy625
sygn. kobaltem podszkliwnie: berło;
627
liczne ubytki i klejenia korpusów;
MIŚNIA
Nr katalogowy629
sygn. na spodzie kobaltem podszkliwnym: dwa skrzyżowane miecze z kropką po środku.
KPM - Wałbrzych
Nr katalogowy631
sygn. na spodzie kobaltem: [berło] / KPM;
633
sygn. na spodzie nieczytelna;
635
drobne odpryski.
MIŚNIA
Nr katalogowy637
sygn. kobaltem na spodzie: dwa skrzyżowane miecze z gwiazdką pod spodem.
639
sygn. na spodzie słabo czytelna;
643
porcelana, farby podszkliwne, naszkliwne, złocenie; 14 x 17,5 x 12,5 [15] cm;