Nr katalogowy: 303

Friedensreich HUNDERTWASSER (1928 - 2000)

Nr katalogowy: 303

Aerobic church

offset, płótno, 118 x 116 cm;
sygn. p. d.: Variation after 822 AEROBIC CHURCH / HUNDERTWASSER,