17 grudnia 2019

Zachęcamy do składania ofert na dostępne obiekty!

Przyjmujemy zlecenia poaukcyjne:

Katarzyna Marciniak

tel. +48 669 111 109

k.marciniak@rempex.pl

Mariusz Szewczyk:

tel. +48 605 325 918

m.szewczyk@rempex.pl

(urlop w dniach 23.12.2019 - 02.01.2020)

zobacz regulamin aukcji

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

349
Pejzaż pastel, papier żeberkowy; 47 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: JSzancenbach.
estymacja: 3 500 - 5 000 zł

Jacek MALICKI (ur. 1946)

350
Dead & Alive: Dragon, 1978 fotografia czarno-biała, technika własna, papier bromowy; 30,5 x 41 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. na odwrocie oprawy: Jacek Malicki / 1978.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł

Stanisław BAJ (ur. 1953)

351
Rzeka Bug olej, płótno; 65 x 100 cm;
sygn. l. d .: S.Baj;
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
Cena sprzedaży 8 500 zł

Roman ŁACIAK (ur. 1951)

352
Czerwona filiżanka albo głowa kota olej, płótno; 77 x 56 cm,
sygn. p. d.: Łaciak;
estymacja: 5 000 - 6 500 zł

Joanna JAKOWLEW-STOŻEK (ur. 1948)

353
Zanim będzie tęcza, 1990 akryl, tektura fakturowana; 49 x 39 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. śr. d.: [znak artystki] / 90;
estymacja: 3 000 - 3 800 zł

Waldemar FYDRYCH [MAJOR] (ur. 1953)

354
Żółty Krasnal z Madalińskiego, 1982/2017 akryl, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. przy prawej krawędzi u dołu: Major;
estymacja: 11 000 - 13 000 zł
Cena oferowana 10 500 zł

Jacek SROKA (ur. 1957)

355
Przygoda w przestworzach, 2017 olej, płótno; 70 x 100 cm;
na odwrocie opis autorski: JACEK SROKA 25 K 32 / 2017 / PRZYGODA / W PRZESTWORZACH.
estymacja: 9 500 - 11 500 zł

Igor MITORAJ (1944-2014)

356
Tete secrete, 1978 brąz, marmur; wys. całkowita 27 cm; wys. podst. 15 cm;
sygn. i numerowany u dołu: MITORAJ / EA / 15.
estymacja: 7 500 - 10 000 zł
Cena sprzedaży 8 500 zł

Marian GOŁOGÓRSKI (ur. 1948)

357
China Pret-a-porter, 2019 brąz; wys. 29 cm;
sygn. na spodzie, na dole sukni, gmerkiem: MG (M wpisane w G) / 2019, unikat.
estymacja: 10 000 - 12 000 zł

Bronisław CHROMY (1925-2017)

358
Mrówka brąz patynowany, kamień, 40 x 16 cm;
sygn. na brzuszku od spodu: BCHROMY
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
Cena oferowana 2 800 zł

Bronisław CHROMY (1925-2017)

359
Pomnik psa Dżoka - projekt brąz patynowany, 35 x 18 x 21 cm.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

Bronisław CHROMY (1925-2017)

360
Konik morski brąz patynowany, 56 x 30 cm;
sygn. na podstawie od spodu: BCHROMY
estymacja: 10 000 - 13 000 zł

Henryk STAŻEWSKI (1894-1988)

1301
Bez tytułu - Tryptyk serigrafia, papier; 15 x 14 cm;
sygn. i dat. p. d.: H. Stażewski 1984 (każda z prac, ołówkiem).
estymacja: 3 000 - 4 000 zł

Henryk OPAŁKA (1929-2018)

1302
Bez tytułu litografia, papier; 73 x 51 cm;
sygn. u dołu: Litografia 4/10 H Opałka (ołówkiem).
estymacja: 900 - 1 200 zł

Witold-K (ur. 1932)

1303
Loneliness in red, 2001 giclee, akryl, płótno; 66 x 51 cm;
sygn., dat. i opisany: 28/50 giclee+acrylic "Loneliness in Red" Witold-K. 2001.
estymacja: 200 - 3 000 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

1304
Miesiąc miodowy, 1979 olej, płótno; 65 x 54 cm;
sygn. i dat. l. g.: [odcisk palca] H. PŁÓCIENNIK 79.
estymacja: 3 500 - 5 000 zł
Cena oferowana 2 500 zł

Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (1921-2016)

1305
Metamorfozy XIII, 1955 monotypia, papier; 55,5 x 37 (w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisana u dołu: metamorfozy XIII J.Kraupe 1955 (ołówkiem).
estymacja: 7 000 - 9 000 zł

1306
Pergamon II, 1978 monotypia, papier; 36 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisana u dołu: "Pergamon II" j. Kraupe 1978 (ołówkiem).
estymacja: 1 600 - 2 200 zł

Janina Róża GIEDROYĆ-WAWRZYNOWICZ (1902-1995)

1307
Filozof drzeworyt, papier; 9,5 x 6 cm (odcisk)
sygn. i opisany u dołu: "Filozof" Janina Róża Giedroyć.
estymacja: 1 000 - 1 200 zł

BOŻEK KACPER

1308
Teatr przeznaczenia akwaforta, akwatnta, miękki werniks, papier, 55,5 x 41,5 cm (wymiar odbitki); 78,5 x 53,5 cm (wymiar arkusza); sygn. p. d.: KACPER BOŻEK XIII/XXI (ołówkiem); ty
estymacja: 1 200 - 1 400 zł

HAYDEN HENRYK (1883 - 1970)

1309
Martwa natura, 1962 litografia barwna, papier, 37 x 55 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy); sygn. p. d.: Hayden 62 (ołówkiem); nr odbitki l. d.: 8/150 (ołówkiem)
estymacja: 1 400 - 1 800 zł

Anna SADOWSKA (ur. 1971)

1310
Próba techno, 2000 wklęsłodruk, papier; 99 x 69 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: A. Sadowska '2000 (ołówkiem); tytuł. pośrodku u dołu: - Próba techno - (ołówkiem); nr o
estymacja: 1 800 - 2 400 zł

Stanisław DAWSKI (1905-1990)

1311
Twarz tusz, piórko, papier kredowy; 28,5 x 22 cm;
sygn. p. d.: Dawski (ołówkiem).
estymacja: 900 - 1 200 zł

DUDA-GRACZ JERZY (1941 - 2004)

1312
Załęcze - Spacerek " II, 1996 serigrafia?, papier; 54 x 39 cm;
sygn. i ed.: "Załęcze - Spacerek" II (18/20) Jeryz Duda Gracz. 1996
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Cena sprzedaży 2 100 zł

MICHALIK MARIAN

1313
Cisza o zmierzchu serigrafia, papier; 45 x 53 cm w świetle passe partout;
sygn. i ed.: "CISZA O ZMIERZCHU" XVI/XXV / SERIGRAFIA / M.Michalik
estymacja: 1 700 - 2 100 zł

Piotr KAMIENIARZ (ur. 1964)

1314
Don Kichote, 2019 akryl, tusz, pisak czarny, papier; 49 x 34 cm (w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisany u dołu: P.KAMIENIARZ 2019 / "Don Kichote".
estymacja: 1 400 - 1 700 zł

Ryszard KAJA (1962-2019)

1315
Krzyśkowy Manekin, 1997 technika mieszana, papier fakturowany; 29,5 x 20,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: KE 96 (monogram wiązany) oraz opisany: Krzyśkowy manekin / techni
estymacja: 1 600 - 1 900 zł

Roman MODZELEWSKI (1912-1997)

1316
Martwa natura, 1989 olej, tektura; 50 x 70 cm;
sygn. i dat. l. d.: ROMAN MODZELEWSKI 1989
estymacja: 8 000 - 10 000 zł

ANDRZEJ FOGTT (UR. 1950)

1317
Autoportret, 2006 olej, płótno; 60 x 60 cm;
sygn. p. d.: A-Fogtt;
estymacja: 6 000 - 8 000 zł

RYSZARD ZAJĄC (1929-2016)

1318
Martwa natura - Oranż, 1971 olej, płótno; 65 x 73 cm;
sygn. i dat. p. d.: R / ZA / 71(ryta w malaturze);
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
Cena oferowana 4 000 zł

RYSZARD ZAJĄC (1929-2016)

1319
Owoce, 1971 olej, płótno; 60 x 73 cm;
sygn. i dat. l. g.: RY / ZA / 71;
estymacja: 6 000 - 8 000 zł

Monika NIŻYŃSKA, XX w.

1320
Krzesła, 2016 olej, płótno; 120 x 230 cm;
sygn. i dat. p. d.: M.Niżyńska - 2016.
estymacja: 5 000 - 8 000 zł
Cena oferowana 3 500 zł

A. COFIN, XX w.

1321
Zabawa, 1998 pastel, papier; 32 x 45 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: … A. Cofin.
estymacja: 1 400 - 1 900 zł
Cena oferowana 1 300 zł

Ludwik KLIMEK (1912-1992)

1322
Pejzaż piórko, tusz, tusz lawowany, papier; 23,5 x 28 cm (w świetle oprawy);
p. d. okrągła pieczęć: ATELIER KLIMEK 1998.
estymacja: 1 400 - 1 800 zł

Tadeusz ROMAN (1906-1983)

1323
Na skwerze, 1964 olej, płótno; 80 x 100 cm;
sygn. p. d.: T.ROMAN.
estymacja: 1 900 - 2 300 zł

GIBASZEK WACŁAW (UR. 1953)

1324
Bez tytułu olej, płótno; 59,5 x 72,5 cm;
sygn. na odwrocie: W. Gibaszek.
estymacja: 1 700 - 2 300 zł

KIDOŃ JÓZEF (1890-1968)

1325
Dalie, 1965 olej, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. i dat. l. g.: Kidoń / 1965;
estymacja: 2 600 - 3 200 zł

Jarosław KUKOWSKI (ur. 1972)

1326
Martwa natura ze świecą, 1994 olej, płyta; 60 x 74 cm;
sygn. na odwrocie: KUKOWSKI.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł
Cena oferowana 10 000 zł

Beata WĄSOWSKA (ur. 1955)

1327
Kompozycja z postaciami olej, płótno; 90 x 60 cm;
sygn. l. d.: B. Wąsowska.
estymacja: 4 200 - 5 400 zł

Bożena WAHL (ur. 1932)

1328
Clowny akryl, płótno; 50 x 50 cm;
sygn. p. d.: BWahl
estymacja: 4 500 - 5 500 zł

Małgorzata KRASUCKA (ur. 1952)

1329
Postać, 1990 olej, płótno; 55 x 46 cm
sygn. dat. i opisany śr. d.: (...) M. KRASUCKA / 90.
estymacja: 3 200 - 4 300 zł

Bolesław GASIŃSKI (ur. 1935)

1330
Bez tytułu olej, płótno; 65 x 63 cm;
sygn. p. d.: B.Gasiński 76-7.
estymacja: 2 800 - 3 800 zł

Zdzisław KŁOSIŃSKI (1918-1982)

1331
Śpiący muzykant olej, deska, 39,5 x 49,7 cm.
estymacja: 2 400 - 3 200 zł

Lucyna PATALITA (ur. 1955)

1332
Na koniku olej, płótno; 35 x 46 cm;
sygn. l. d.: L. PATALITA.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł

Lucyna PATALITA (ur. 1955)

1333
Karuzela, 1995 olej, płótno; 41 x 45 cm;
sygn. l. d.: L. PATALITA.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł

ŚWIECIMSKI JERZY

1334
Santa Maria Della Salute - Venezia, 1998 olej, karton, 72 x 50,5 cm; sygn. p. d.: JŚwiecimski 98, opisany na odwrocie l. d.: SANTA MARIA / DELLA SALUTE / - VENEZIA / 1998.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł

URBANOWICZ DANUTA

1335
estymacja: 10 800 - 14 400 zł

Czesław MINKUS (ur. 1957)

1336
Pejzaż zimowy, 1984 olej, płótno; 85 x 66 cm;
sygn. p. d.: czt. Minkus;
estymacja: 6 000 - 8 000 zł