Nr katalogowy: 1309

HAYDEN HENRYK (1883 - 1970)

Nr katalogowy: 1309

Martwa natura, 1962

litografia barwna, papier, 37 x 55 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy); sygn. p. d.: Hayden 62 (ołówkiem); nr odbitki l. d.: 8/150 (ołówkiem)
estymacja: 1 400 - 1 800 zł