Nr katalogowy: 354

Waldemar FYDRYCH [MAJOR] (ur. 1953)

Nr katalogowy: 354

Żółty Krasnal z Madalińskiego, 1982/2017

akryl, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. przy prawej krawędzi u dołu: Major;
estymacja: 11 000 - 13 000 zł
Cena oferowana 10 500 zł