Nr katalogowy: 1318

RYSZARD ZAJĄC (1929-2016)

Nr katalogowy: 1318

Martwa natura - Oranż, 1971

olej, płótno; 65 x 73 cm;
sygn. i dat. p. d.: R / ZA / 71(ryta w malaturze);
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
Cena oferowana 4 000 zł