Nr katalogowy: 1329

Małgorzata KRASUCKA (ur. 1952)

Nr katalogowy: 1329

Postać, 1990

olej, płótno; 55 x 46 cm
sygn. dat. i opisany śr. d.: (...) M. KRASUCKA / 90.
estymacja: 3 200 - 4 300 zł