Nr katalogowy: 1304

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

Nr katalogowy: 1304

Miesiąc miodowy, 1979

olej, płótno; 65 x 54 cm;
sygn. i dat. l. g.: [odcisk palca] H. PŁÓCIENNIK 79.
estymacja: 3 500 - 5 000 zł
Cena oferowana 2 500 zł