Nr katalogowy: 1334

ŚWIECIMSKI JERZY

Nr katalogowy: 1334

Santa Maria Della Salute - Venezia, 1998

olej, karton, 72 x 50,5 cm; sygn. p. d.: JŚwiecimski 98, opisany na odwrocie l. d.: SANTA MARIA / DELLA SALUTE / - VENEZIA / 1998.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł