Nr katalogowy: 1326

Jarosław KUKOWSKI (ur. 1972)

Nr katalogowy: 1326

Martwa natura ze świecą, 1994

olej, płyta; 60 x 74 cm;
sygn. na odwrocie: KUKOWSKI.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł
Cena oferowana 10 000 zł