Nr katalogowy: 1303

Witold-K (ur. 1932)

Nr katalogowy: 1303

Loneliness in red, 2001

giclee, akryl, płótno; 66 x 51 cm;
sygn., dat. i opisany: 28/50 giclee+acrylic "Loneliness in Red" Witold-K. 2001.
estymacja: 200 - 3 000 zł