Nr katalogowy: 1327

Beata WĄSOWSKA (ur. 1955)

Nr katalogowy: 1327

Kompozycja z postaciami

olej, płótno; 90 x 60 cm;
sygn. l. d.: B. Wąsowska.
estymacja: 4 200 - 5 400 zł