Nr katalogowy: 1332

Lucyna PATALITA (ur. 1955)

Nr katalogowy: 1332

Na koniku

olej, płótno; 35 x 46 cm;
sygn. l. d.: L. PATALITA.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł