Nr katalogowy: 1333

Lucyna PATALITA (ur. 1955)

Nr katalogowy: 1333

Karuzela, 1995

olej, płótno; 41 x 45 cm;
sygn. l. d.: L. PATALITA.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł