Mikołaj WOŁKOWYCKI (ur. 1925)

328
Kompozycja strukturalna I, 1969 olej, płótno, 80 x 65 cm; sygn. l. d.: M. Wołkowycki;
Cena wywoławcza. 5 900 zł

Janina WĘGRZYNOWSKA (ur. 1930)

329
Obraz czarno-biały, 1978 tempera, płyta pilśniowa, 87 x 90 cm;
Cena wywoławcza. 5 400 zł

Lech Kunka (1920 - 1978)

330
Kompozycja, 1973 technika własna, płótno, 92 x 68,5 cm; sygn. i dat. l. d.: L. Kunka 73.
Cena wywoławcza. 12 500 zł

Iwan KULIK (ur. 1959)

331
Kobieta ze skrzypcami , 2003 olej, plótno, 100 x 73 cm; sygn. l. d.: I. Kulik; sygn. i dat. na odwrocie: Iwan / Kulik / 2003
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Iwan KULIK (ur. 1959)

332
Grajkowie, 2003 olej, płótno, 130 x 100 cm; sygn. p. d.: IKulik; sygn. i dat. na odwrocie: Iwan/ Kulik / 2003
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Eugeniusz GERLACH (ur. 1941)

333
Błękitne tango, 1993 olej, płótno, 120 x 75 cm; sygn. i dat. l. d.: Eugeniusz Gerlach 93, p. d.: Kraków 7/II
Cena wywoławcza. 7 500 zł

Eugeniusz GERLACH (ur. 1941)

334
Kompozycja brązowa, 1993 olej, płótno, 120 x 75 cm; sygn. i dat. l. d.: Eugeniusz Gerlach 1993, p. d.: Kraków 7/II
Cena wywoławcza. 6 500 zł

Roman OPAŁKA (ur. 1931)

335
Relief, 1965 technika własna, sklejka, 106,5 x 36,5 cm; opiany na odwrocie: ROMAN OPAŁKA
Cena wywoławcza. 50 000 zł

Zdzisław BEKSIŃSKI (1929 - 2005)

336
Melancolia, 1976 olej, płyta, 123 x 61 cm; opis autorski na odwrocie: BEKSIŃSKI / 1976
Cena wywoławcza. 86 000 zł

Michał ZABOROWSKI (ur.1960)

337
Wioślarka, 2007 olej, płótno, 150 x 80 cm, sygn p. d.: M. Zaborowski
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Wiesław SZAMBORSKI (ur. 1941)

338
Cud nad górami, 1991 akryl, płótno, 53 x 70 cm; sygn. i dat. p. d.: Szamborski 91
Cena wywoławcza. 7 300 zł

Andrzej TOMASZEWSKI (ur. 1966)

339
Bez tytułu, 2006 pastel, kredka, papier, 72 x 45 cm (w świetle oprawy); sygn. i dat. p. d.: A. Tomaszewski, 2006 408
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Ryszard GRZYB (ur. 1956)

340
Mała czarna głowa nosorożca, 1991 olej, płótno, 80 x 95 cm; opisany na odwrocie: Ryszard Grzyb / Mała czarna / głowa nosorożca / 80 x 95 cm 1991
Cena wywoławcza. 18 000 zł

Barbara LEVITTOUX-ŚWIDERSKA (ur. 1933)

341
Dworzec kolejowy II, 1968 olej, płótno, 70 x 105 cm; napis na odwrocie: Barbara LEVITTOUX-ŚWIDERSKA
Cena wywoławcza. 3 300 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

342
Warszawa Zachodnia 2006 olej,płótno, 100 x 73 cm; sygn. i dat. p. d.: W-WA ZACHODNIA / 2006 E. DWURNIK
Cena wywoławcza. 13 300 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

343
Kompozycja 2003-2004 olej,płótno, 100 x 73 cm opis autorski na odwrocie: 2003-4 / E. DWURNIK / NR: 143 / XXV - 2968
Cena wywoławcza. 13 300 zł

Witold - K (ur. 1932)

344
Sylwetki, 1960 olej, płótno, 80 x 138 cm; sygn. i dat. p. d.: WITOLD-K-60
Cena wywoławcza. 18 000 zł

Witold - K (ur. 1932)

345
Bez tytułu, 1970 akryl, płótno, 23 x 13 cm; sygn. i dat. l. g.: Witold-K. 1970
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Henryk WANIEK (ur. 1943)

346
Wejście do ogrodu, 1976 olej, płótno, 49,5 x 60 cm; na odwrocie napis autorski
Cena wywoławcza. 16 500 zł

Tomasz LUBASZKA (ur. 1961)

347
Ikona błękitna, 2006 technika własna, płyta pilśniowa, 61 x 51 cm; opisany na odwrocie: TOMASZ / LUBASZKA / 2006 / "IKONA BŁĘKITNA"
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)

348
Z cyklu "Karnawał Wenecki", 1998 olej, płótno, 65 x 73 cm; sygn. p. d.: T. Sętowski
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)

349
Zatopiona katedra, 1998 olej, płótno, 65 x 73 cm; sygn. p.d.: T. Sętowski
Cena wywoławcza. 21 200 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)

350
Łabędź olej, płótno, 21,5 x 23,5 cm, sygn. p. d. Olbiński
Cena wywoławcza. 7 500 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)

351
Człowiek-żaglowiec olej, płótno, 18 x 13 cm (w świetle oprawy); sygn. u dołu: Olbiński
Cena wywoławcza. 6 500 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)

352
Kamienne serce olej, płótno, 18 x 13 cm (w świetle oprawy), sygn. l. d.: Olbiński
Cena wywoławcza. 6 500 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)

353
W oknie olej, płótno, 50,5 x 41,5 cm (całość płótna); sygn. l. d.: Olbiński
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Tadeusz ŁODZIANA (ur. 1920)

401
Akt brąz, na drewnianej podstawie: 29 x 38 x 22 cm;
Cena wywoławcza. 6 600 zł

Edward ŁAGOWSKI (ur. 1943)

402
Zdziwienie drewno śliwa woskowana, 32 x 18 x 5 cm; sygn. z tyłu: ŁAGOWSKI
Cena wywoławcza. 2 700 zł

Adam SMOLANA

403
Tancerka I, 2. poł. l. 50. XX w. brąz, 60 x 8 x 5 cm; sygn. na podstawie: AS [monogram wiązany, ryty]; odlew 1/5
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Adam SMOLANA

404
Św. Sebastian z Birkenau, 1. poł. l. 60. daglezja, 182 x 30 x 30 cm; sygn. na szczycie: AS [monogram wiązany, ryty]
Cena wywoławcza. 38 000 zł

Tadeusz DOMINIK (ur. 1928)

501
Gobelin, 1. poł. l. 80. XX w. sygn. u dołu po środku: TD [monogram wiązany, tkany]; gobelin tkany własnoręcznie przez autora
Cena wywoławcza. 18 000 zł

601
Para nowoczesnych foteli skandynawskich Konstrukcja - mahoń; 98 x 81 x 75 cm; Skandynawia, Dania, projekt Svend Skippen, 1950.
Cena wywoławcza. 6 600 zł

602
Para fotelików w stylu nowoczesnych mebli skandynawskich; Konstrukcja - buczyna, teak; 72 x 70 x 79 cm; Skandynawia, Dania, ok. 1960.
Cena wywoławcza. 8 000 zł

603
Komplet krzeseł nowoczesnych Konstrukcja - palisander; 75,8 x 49 x 42 cm; Skandynawia, Dania, projektu Helge Sibast, 1958.
Cena wywoławcza. 2 900 zł