Nr katalogowy: 341

Barbara LEVITTOUX-ŚWIDERSKA (ur. 1933)

Nr katalogowy: 341

Dworzec kolejowy II, 1968

olej, płótno, 70 x 105 cm; napis na odwrocie: Barbara LEVITTOUX-ŚWIDERSKA