Nr katalogowy: 501

Tadeusz DOMINIK (ur. 1928)

Nr katalogowy: 501

Gobelin, 1. poł. l. 80. XX w.

sygn. u dołu po środku: TD [monogram wiązany, tkany]; gobelin tkany własnoręcznie przez autora