Nr katalogowy: 343

Edward DWURNIK (ur. 1943)

Nr katalogowy: 343

Kompozycja 2003-2004

olej,płótno, 100 x 73 cm opis autorski na odwrocie: 2003-4 / E. DWURNIK / NR: 143 / XXV - 2968