Nr katalogowy: 332

Iwan KULIK (ur. 1959)

Nr katalogowy: 332

Grajkowie, 2003

olej, płótno, 130 x 100 cm; sygn. p. d.: IKulik; sygn. i dat. na odwrocie: Iwan/ Kulik / 2003