Nr katalogowy: 403

Adam SMOLANA

Nr katalogowy: 403

Tancerka I, 2. poł. l. 50. XX w.

brąz, 60 x 8 x 5 cm; sygn. na podstawie: AS [monogram wiązany, ryty]; odlew 1/5