Nr katalogowy: 331

Iwan KULIK (ur. 1959)

Nr katalogowy: 331

Kobieta ze skrzypcami , 2003

olej, plótno, 100 x 73 cm; sygn. l. d.: I. Kulik; sygn. i dat. na odwrocie: Iwan / Kulik / 2003