Nr katalogowy: 351

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)

Nr katalogowy: 351

Człowiek-żaglowiec

olej, płótno, 18 x 13 cm (w świetle oprawy); sygn. u dołu: Olbiński