Nr katalogowy: 340

Ryszard GRZYB (ur. 1956)

Nr katalogowy: 340

Mała czarna głowa nosorożca, 1991

olej, płótno, 80 x 95 cm; opisany na odwrocie: Ryszard Grzyb / Mała czarna / głowa nosorożca / 80 x 95 cm 1991