Nr katalogowy: 348

Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)

Nr katalogowy: 348

Z cyklu "Karnawał Wenecki", 1998

olej, płótno, 65 x 73 cm; sygn. p. d.: T. Sętowski