Nr katalogowy: 342

Edward DWURNIK (ur. 1943)

Nr katalogowy: 342

Warszawa Zachodnia 2006

olej,płótno, 100 x 73 cm; sygn. i dat. p. d.: W-WA ZACHODNIA / 2006 E. DWURNIK