Nr katalogowy: 333

Eugeniusz GERLACH (ur. 1941)

Nr katalogowy: 333

Błękitne tango, 1993

olej, płótno, 120 x 75 cm; sygn. i dat. l. d.: Eugeniusz Gerlach 93, p. d.: Kraków 7/II