Nr katalogowy: 328

Mikołaj WOŁKOWYCKI (ur. 1925)

Nr katalogowy: 328

Kompozycja strukturalna I, 1969

olej, płótno, 80 x 65 cm; sygn. l. d.: M. Wołkowycki;