Mikołaj WOŁKOWYCKI (ur. 1925)
Nr katalogowy328
Kompozycja strukturalna I, 1969
olej, płótno, 80 x 65 cm;
sygn. l. d.: M. Wołkowycki;
Cena wywoławcza.
5 900 zł
Lech Kunka (1920 - 1978)
Nr katalogowy330
Kompozycja, 1973
technika własna, płótno, 92 x 68,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: L. Kunka 73.
Cena wywoławcza.
12 500 zł
Iwan KULIK (ur. 1959)
Nr katalogowy332
Grajkowie, 2003
olej, płótno, 130 x 100 cm; sygn. p. d.: IKulik;
sygn. i dat. na odwrocie: Iwan/ Kulik / 2003
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Eugeniusz GERLACH (ur. 1941)
Nr katalogowy334
Kompozycja brązowa, 1993
olej, płótno, 120 x 75 cm;
sygn. i dat. l. d.: Eugeniusz Gerlach 1993,
p. d.: Kraków 7/II
Cena wywoławcza.
6 500 zł
Zdzisław BEKSIŃSKI (1929 - 2005)
Nr katalogowy336
Melancolia, 1976
olej, płyta, 123 x 61 cm;
opis autorski na odwrocie: BEKSIŃSKI / 1976
Cena wywoławcza.
86 000 zł
Wiesław SZAMBORSKI (ur. 1941)
Nr katalogowy338
Cud nad górami, 1991
akryl, płótno, 53 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: Szamborski 91
Cena wywoławcza.
7 300 zł
Ryszard GRZYB (ur. 1956)
Nr katalogowy340
Mała czarna głowa nosorożca, 1991
olej, płótno, 80 x 95 cm;
opisany na odwrocie: Ryszard Grzyb / Mała czarna /
głowa nosorożca / 80 x 95 cm 1991
Cena wywoławcza.
18 000 zł
Edward DWURNIK (ur. 1943)
Nr katalogowy342
Warszawa Zachodnia 2006
olej,płótno, 100 x 73 cm;
sygn. i dat. p. d.: W-WA ZACHODNIA
/ 2006 E. DWURNIK
Cena wywoławcza.
13 300 zł
Witold - K (ur. 1932)
Nr katalogowy344
Sylwetki, 1960
olej, płótno, 80 x 138 cm;
sygn. i dat. p. d.: WITOLD-K-60
Cena wywoławcza.
18 000 zł
Henryk WANIEK (ur. 1943)
Nr katalogowy346
Wejście do ogrodu, 1976
olej, płótno, 49,5 x 60 cm;
na odwrocie napis autorski
Cena wywoławcza.
16 500 zł
Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)
Nr katalogowy348
Z cyklu "Karnawał Wenecki", 1998
olej, płótno, 65 x 73 cm;
sygn. p. d.: T. Sętowski
Cena wywoławcza.
25 000 zł
Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)
Nr katalogowy350
Łabędź
olej, płótno, 21,5 x 23,5 cm,
sygn. p. d. Olbiński
Cena wywoławcza.
7 500 zł
Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)
Nr katalogowy352
Kamienne serce
olej, płótno, 18 x 13 cm (w świetle oprawy),
sygn. l. d.: Olbiński
Cena wywoławcza.
6 500 zł
Tadeusz ŁODZIANA (ur. 1920)
Nr katalogowy401
Akt
brąz, na drewnianej podstawie:
29 x 38 x 22 cm;
Cena wywoławcza.
6 600 zł
Adam SMOLANA
Nr katalogowy403
Tancerka I, 2. poł. l. 50. XX w.
brąz, 60 x 8 x 5 cm;
sygn. na podstawie: AS
[monogram wiązany, ryty]; odlew 1/5
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Tadeusz DOMINIK (ur. 1928)
Nr katalogowy501
Gobelin, 1. poł. l. 80. XX w.
sygn. u dołu po środku:
TD [monogram wiązany, tkany];
gobelin tkany własnoręcznie przez autora
Cena wywoławcza.
18 000 zł
602
Para fotelików
w stylu nowoczesnych mebli skandynawskich;
Konstrukcja - buczyna, teak; 72 x 70 x 79 cm;
Skandynawia, Dania, ok. 1960.
Cena wywoławcza.
8 000 zł