Zdzisław BEKSIŃSKI (1929 - 2005)

101
Bez tytułu, 2000 grafika komputerowa, papier naklejony na piankę, 66 x 86 cm;
Cena wywoławcza 2 500 zł

102
Bez tytułu, 1999 grafika komputerowa, papier naklejony na piankę, 66 x 86 cm;
Cena wywoławcza 2 500 zł

Jan LEBENSTEIN (1930 - 1999)

103
Sonia, 1973 litografia barwna, papier, 70 x 50 cm (arkusz); sygn. l. g.: Lebenstein 73; nr 33/100
Cena wywoławcza 3 700 zł

Jan LEBENSTEIN (1930 - 1999)

104
Z cyklu "Folwark zwierzęcy", 1974 litografia barwna, papier, 70 x 50 cm (arkusz); sygn. i dat. u dołu: Lebenstein 74; p. d. nr: 19/100
Cena wywoławcza 2 200 zł

Stanisław DAWSKI (1905 - 1990)

105
Anioł B suchoryt, papier, 62 x 36,5 cm (w świetle oprawy); opisany i sygn. u dołu: "Anioł B"
Cena wywoławcza 1 900 zł

Henryk OPAŁKA (ur. 1929)

106
Biały żar litografia, papier, 49,5 x 57 cm; opisany i sygn. u dołu: Biały żar
Cena wywoławcza 500 zł

Jerzy PANEK (1918 - 2001)

107
Autoportret w kapeluszu, 1960 drzeworyt, papier, 67 x 49,5 cm ( w świetle oprawy); sygn. p. d.: Panek 1960;
Cena wywoławcza 9 000 zł

Stefan KRYGIER (1923 - 1997)

108
Rzuty przestrzeni, 1966 tłoczenie, papier, 77 x 47 cm; sygn. i dat. p. d.: S Krygier / 66 r.
Cena wywoławcza 3 800 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

109
Płotki, 1971 linoryt, papier, 26 x 57 cm (w świetle oprawy) ; sygn. i opisany u dołu
Cena wywoławcza 1 400 zł

Pablo PICASSO (1883 - 1973)

110
Kwiaty, 1958 litografia barwna, papier, 63 x 48,2 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: Picasso / 21.4. 58 (na kamieniu)
Cena wywoławcza 1 200 zł

Tomasz SĘTKOWSKI (ur. 1961)

111
Babilon akwaforta, papier, 35,5 x 40,5 cm (w świetle passe-partout);
Cena wywoławcza 3 300 zł

Wojtek SIUDMAK (ur.1942)

112
Tristan et Iseut, 1979 litografia barwna, papier, 55,5 x 41 cm (odcisk płyty); sygn. i dat. p. d.: W.SIUDMAK / 1979. (ołówkiem)
Cena wywoławcza 2 300 zł

Zdzisław LACHUR (1920 - 2007)

113
Mojżesz, 1988 tusz, gwasz, papier, 35,5 x 24 cm; sygn. l. d.: Z. Lachur 1988
Cena wywoławcza 2 500 zł

Kiejstut BEREŹNICKI (ur. 1935)

114
Kobiety w kapeluszach, 1996 ołówek, papier, 68 x 49cm; sygn. p. d.: Kobiety w kapeluszach / 1996 / KBereźnicki
Cena wywoławcza 1 500 zł

Kazimierz MIKULSKI (1918 - 1998)

115
Kobieta z wężem i kogutem, 1972 piórko, tusz, papier, karton, 23,3 x 34,6 cm (w świetle oprawy); sygn. l.d.: K. Mikulski 72
Cena wywoławcza 18 500 zł

116
Dziewczyna z kotem, 1974 piórko, tusz, papier, naklejony na tekturę, 24,6 x 21,1 cm; sygn. p. d.: KMikulski 74
Cena wywoławcza 13 300 zł

Zbigniew DŁUBAK (1921 - 2005)

201
Asymetria, 1986 fotografia czarno-biała, brom, papier, 30,5 x 30 cm (arkusz)
Cena wywoławcza 2 000 zł

Wellington LEE (1918 - 2002)

202
Misty New York, przed 1960 fotografia czarno-biała, brom, papier na tekturze, 20 x 49 cm;
Cena wywoławcza 600 zł

Josef SCHEIDT (ur. 1935)

203
Menschen im Sturm fotografia czarno-biała, brom, papier na tekturze, 38 x 28,5 cm
Cena wywoławcza 500 zł

Józef ROBAKOWSKI (ur. 1939)

204
Z cyklu "Kąty Energetyczne" 1975 - 1996 technika własna, papier, 49 x 60 cm (w świetle passe-partout);
Cena wywoławcza 14 000 zł

Józef ROBAKOWSKI (ur. 1939)

205
Z cyklu "Kąty Energetyczne" 1975 - 1996 technika własna, papier, 49,5 x 60,5 cm (w świetle passe-partout);
Cena wywoławcza 14 000 zł

Arika MADEYSKA (1928 - 2004)

301
Bez tytułu, 1991 olej, płótno, 103 x 103 cm; sygn. p. g.: MADEYSKA; na odwrocie napis: 3-4 91 oraz 3.91
Cena wywoławcza 7 200 zł

Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)

302
Notatka o sztuce nr 294, 2003 olej, płótno, 33 x 24 cm; opisana na odwrocie
Cena wywoławcza 3 900 zł

Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)

303
Dziennik B/Detal 1204-1257, 1988 - 1992 technika mieszana, 27 x 36,5 cm;
Cena wywoławcza 2 500 zł

Zofia ARTYMOWSKA (ur. 1923 r.)

304
Kompozycja różnostronna, 1972 olej, płótno, 67 x 67 cm; opisany na odwrocie
Cena wywoławcza 18 000 zł

Stefan GIEROWSKI (ur.1925)

305
Bez tytułu, 1979 akwarela, papier, 71 x 49 cm (w świetle oprawy); sygn. i dat. p. d.: SGierowski 79
Cena wywoławcza 7 000 zł

Marian BOGUSZ (1920-1980)

306
Powitanie Libanu, 1961-1962 olej, płótno, 100 x 67 cm; sygn. l. g.: Mbogusz 62
Cena wywoławcza 38 000 zł

Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928 - 1999)

307
Wielkie łowy, 1976 olej, płótno, 90 x 70 cm; sygn. u dołu: J. Tchórzewski 76;
Cena wywoławcza 51 000 zł

Marek Jerzy MOSZYŃSKI (ur. 1937)

308
Pożegnania olej, płótno, 77 x 100,5 cm; sygn. l. d.: MAREK MOSZYŃSKI / POŻEGNANIA
Cena wywoławcza 7 000 zł

Włodzimierz WARULIK (ur. 1953)

309
Łyżwiarka 2008 akyl, płótno, 110 x 130 cm; sygn. i dat. p. d.: Warulik '08
Cena wywoławcza 7 000 zł

Krzysztof AUGUSTIN (ur.1950)

310
Sen Matissa, 2006-2007 olej, płótno, 160 x 200 cm; na odwrocie autorski opis pracy oraz data 2006/07
Cena wywoławcza 20 000 zł

Sławomir KARPOWICZ (1952 - 2001)

311
Akt kobiety, 1989 olej, płótno, 100 x 115 cm; sygn. i dat. p. d.: 89.S.KARPOWICZ
Cena wywoławcza 9 000 zł

Władysław RZĄB (1910 -1992)

312
W kościele, 1975 olej, płótno, 56 x 46,5 cm; sygn. p.d.: Rząb
Cena wywoławcza 4 000 zł

Władysław RZĄB (1910 -1992)

313
Dzieci olej, pyta pilśniowa, 57 x 40,5 cm
Cena wywoławcza 4 000 zł

Maria ANTO (ur. 1937)

314
Tulipany, 1988 olej, płótno, 70 x 50 cm; na odwrocie: Maria Anto '88 na blejtramie: TULIPANY 70 x 50 cm M. A.
Cena wywoławcza 9 000 zł

Franciszek MAŚLUSZCZAK (ur. 1948)

315
Dwa spojrzenia, 1998-1999 olej, płótno, 65 x 54 cm; sygn. i dat. p.d.: Fanciszek / Maśluszczak / 1998/9
Cena wywoławcza 10 000 zł

Tadeusz KULISIEWICZ (1899 - 1988)

316
Karnawał w Rio gwasz, papier, 42 x 31 cm; sygn. l. g.: Kulisiewicz
Cena wywoławcza 4 500 zł

Juliusz NARZYŃSKI (ur. 1934)

317
Lapidarium rzeczy znalezionych, 1985 olej, płótno, 65 x 92 cm; sygn. i dat. l. d.: Juliusz Narzyński 85
Cena wywoławcza 4 600 zł

Wojciech SADLEY (ur. 1932)

318
Czerwony, 2000 collage, tektura, 70 x 50 cm; sygn. p. d.: SADLEY
Cena wywoławcza 1 000 zł

Aleksander KOBZDEJ (1920 - 1972)

319
Idol czarno-szary, 1962 olej, płótno, 100 x 81 cm; sygn. i dat. p. d.: Kobzdej / 1962
Cena wywoławcza 63 000 zł

Antoni HAYDER (1905 - 1990)

320
Martwa natura olej, karton, 50 x 70 cm ; sygn. p.d.: F. HAYDER
Cena wywoławcza 5 800 zł

Lech POLCYN (ur. 1964)

321
Chodź na kolację, 2000 olej, płótno, 92,5 x 120 cm; sygn. l. d.: L. Polcyn 2000 Chodź na kolację
Cena wywoławcza 6 300 zł

Andrzej FOLFAS (ur. 1948)

322
Jazz, 1997 olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. i dat. p. d.: Folfas 97
Cena wywoławcza 6 000 zł

Kazimierz OSTROWSKI (1917-1999)

323
Kompozycja geometryczna olej, płyta pilśniowa, 55,5 x 84 cm; sygn. p. d.: K. OSTROWSKI
Cena wywoławcza 10 000 zł

Stasys EIDRIGEVICIUS (ur. 1949)

324
Maska pastel, papier, 41 x 28,5 cm; sygn. p. d.: Stasys
Cena wywoławcza 5 000 zł

Bronisław KIERZKOWSKI (1924 - 1993)

325
Relief, 1973 technika własna, drewno, 83 x 102 cm; sygn. i dat. na odwrocie: KIERZKOWSKI / aalborg 1973
Cena wywoławcza 38 000 zł

Jan TARASIN (ur. 1926)

326
Czekanie III , 1999 olej, płótno, 114 x 146 cm; sygn. i dat. p. d.: Jan Tarasin 99;
Cena wywoławcza 70 000 zł

Janina KOWALEWSKA - TARKOWSKA

327
Bez tytułu olej, płótno, 100 x 80 cm
Cena wywoławcza 15 000 zł