Nr katalogowy: 110

Pablo PICASSO (1883 - 1973)

Nr katalogowy: 110

Kwiaty, 1958

litografia barwna, papier, 63 x 48,2 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: Picasso / 21.4. 58 (na kamieniu)