Nr katalogowy: 307

Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928 - 1999)

Nr katalogowy: 307

Wielkie łowy, 1976

olej, płótno, 90 x 70 cm; sygn. u dołu: J. Tchórzewski 76;