Nr katalogowy: 319

Aleksander KOBZDEJ (1920 - 1972)

Nr katalogowy: 319

Idol czarno-szary, 1962

olej, płótno, 100 x 81 cm; sygn. i dat. p. d.: Kobzdej / 1962