Nr katalogowy: 104

Jan LEBENSTEIN (1930 - 1999)

Nr katalogowy: 104

Z cyklu "Folwark zwierzęcy", 1974

litografia barwna, papier, 70 x 50 cm (arkusz); sygn. i dat. u dołu: Lebenstein 74; p. d. nr: 19/100