Nr katalogowy: 305

Stefan GIEROWSKI (ur.1925)

Nr katalogowy: 305

Bez tytułu, 1979

akwarela, papier, 71 x 49 cm (w świetle oprawy); sygn. i dat. p. d.: SGierowski 79