Nr katalogowy: 301

Arika MADEYSKA (1928 - 2004)

Nr katalogowy: 301

Bez tytułu, 1991

olej, płótno, 103 x 103 cm; sygn. p. g.: MADEYSKA; na odwrocie napis: 3-4 91 oraz 3.91