Nr katalogowy: 321

Lech POLCYN (ur. 1964)

Nr katalogowy: 321

Chodź na kolację, 2000

olej, płótno, 92,5 x 120 cm; sygn. l. d.: L. Polcyn 2000 Chodź na kolację