Nr katalogowy: 315

Franciszek MAŚLUSZCZAK (ur. 1948)

Nr katalogowy: 315

Dwa spojrzenia, 1998-1999

olej, płótno, 65 x 54 cm; sygn. i dat. p.d.: Fanciszek / Maśluszczak / 1998/9