Nr katalogowy: 323

Kazimierz OSTROWSKI (1917-1999)

Nr katalogowy: 323

Kompozycja geometryczna

olej, płyta pilśniowa, 55,5 x 84 cm; sygn. p. d.: K. OSTROWSKI