Nr katalogowy: 103

Jan LEBENSTEIN (1930 - 1999)

Nr katalogowy: 103

Sonia, 1973

litografia barwna, papier, 70 x 50 cm (arkusz); sygn. l. g.: Lebenstein 73; nr 33/100