Nr katalogowy: 310

Krzysztof AUGUSTIN (ur.1950)

Nr katalogowy: 310

Sen Matissa, 2006-2007

olej, płótno, 160 x 200 cm; na odwrocie autorski opis pracy oraz data 2006/07