Edward DWURNIK (ur. 1943)

429
Warszawa, 2016 olej, płótno; 30 x 24 cm; sygn. i dat. l. d.: 2016 / E. DWURNIK
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Jacek SROKA (ur. 1957)

430
Bomby domowej roboty, 2007 olej, płótno; 50 x 120 cm;
sygn. l. d.: SROKA 2007
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

431
Portret rodzinny, 1983 olej, płótno; 27,5 x 41 cm;
sygn. p. d.: E.D.
Cena wywoławcza. 2 000 zł
Cena oferowana 1 700 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

432
Kobieta na tle miasta, 1971 olej, płótno, 81 x 100 cm;
sygn. na odwrocie: JERZY NOWOSIELSKI/ 1971
Cena wywoławcza. 190 000 zł
Cena oferowana 150 000 zł

Igor TALWIŃSKI (1907-1983)

433
Akt kobiety z czerwoną wstążką, ok. 1970 olej, płótno; 55 x 46 cm;
sygn. l. d.: Igor Talwiński
Cena wywoławcza. 5 400 zł
Cena oferowana 4 500 zł

Roman ZAKRZEWSKI (1955-2014)

434
Dziewczyna IV, 1990 akryl, płótno; 140 x 80 cm;
sygn. na odwrocie: R. ZAKRZEWSKI. / AEIVAE.AKRYL AE1990AE / 140 x 80
Cena wywoławcza. 11 000 zł
Cena oferowana 8 000 zł

Nathan WASSERBERGER (1928-2012)

435
Dwie kobiety olej, płótno; 92 x 106 cm;
sygn. p. d.: NATHAN WASSERBERGER
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Andrzej CZECZOT (1933-2012)

436
Maria Magdalena olej, płótno; 76 x 102 cm
Cena wywoławcza. 9 500 zł

Eugeniusz MUCHA (1927-2012)

437
Spotkanie olej, blacha; 50 x 41 cm;
sygn. p. d.: EMucha
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Tadeusz L. SERAFIN (ur. 1953)

438
XI, 2015 technika własna, 140 x 51 x 4 cm; sygn. l. d.: LTS'15 / XI
na odwrocie: LTS / L. Tadeusz Serafin / 140 x 51 x 4 / technika własna
Cena wywoławcza. 5 400 zł

Andrzej BARTCZAK (ur. 1945)

439
Symetria tajemnicy, 1981 technika własna, płyta; 39,5 x 35 cm; sygn. z lewej: Bartczak 81
na odwrocie nalepka autorska z opisem, opis tuszem oraz nalepka z Muzeum Sztuki w Łodzi
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Witold PODGÓRSKI (ur. 1958)

1401
Po lampce wina, 2011 olej, płótno; 100,5 x 130 cm;
sygn. p. d.: W. Podgórski
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Krystyna LIBERSKA (1926-2010)

1402
Pierrot i kot, 1985 olej, płyta; 33 x 17 cm;
sygn i dat. p. d.: KL 85
Cena wywoławcza. 2 300 zł

Jakub GRYDNIEWSKI (ur. 1959)

1403
Bez tytułu olej, płótno; 120 x 90 cm;
sygn. p. d.: Grydniewski
Cena wywoławcza. 1 400 zł

Wojtek GÓRSKI (ur. 1958)

1404
Bez tytułu (drzewa) technika własna, płótno; 100 x 140 cm;
sygn. p. d.: Górski
Cena wywoławcza. 1 400 zł

Mariusz ZDYBAŁ (ur. 1955)

1405
Kometa, 1997 akryl, płótno; 60,5 x 50 cm;
sygn. l. d.: ZDYBAŁ 97
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Krzysztof WRÓBLEWSKI (ur. 1962)

1406
Miejska impresja pastel, papier; 51 x 71 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza. 800 zł

Andrzej SZADKOWSKI (1958-1998)

1407
Uścisk koleżeński olej, płótno; 88 x 55 cm
Cena wywoławcza. 1 200 zł
Cena sprzedaży 1 300 zł

Stanisław Leon KUSKOWSKI (1941-1995)

1408
Promyk nadziei, l. 80. XX w. olej, płótno; 42 x 43 cm
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Barbara CZAPIGA-DROHOMIRECKA (ur. 1976)

1409
Wazon grecki ojej, płótno, 100 x 70 cm;
sygn. p. d.: B. CZAPIGA
Cena wywoławcza. 1 800 zł

1410
Watermelonman, 2012 olej, płótno, 120 x 70 cm;
sygn. p. d.: B.CZAPIGA
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Celina OCZKOWSKA (1930-2014)

1411
Isola delle Femmine (Sycylia) olej, płótno, 35 x 50 cm;
sygn. p. d.: C. Oczkowska;
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Agata STĘPIEŃ

1412
Akt kobiety na czerwonym tle ołówek, akwarela, papier; 17,5 x 12,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 800 zł

Witold ABAKO (ur. 1958)

1413
Wątpliwy relatywizm, 1995 technika mieszana, karton, 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: ABAKO '95;
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Izabela RAPF-SŁAWIKOWSKA (1920-2010)

1414
Cynie, 1979 olej, płótno, 73,5 x 60 cm;
sygn. l. d.: J Rapf Sławikowska;
Cena wywoławcza. 1 700 zł

1415
Portret Pani B.S. olej, płótno, 100,5 x 100,5 cm;
sygn. z prawej: J Rapf - / Sławikowska / 1977;
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Aleksandra MIKSZTAL (ur. 1972)

1416
Fokarium - tryptyk, 2015 ołówek, akwarela, papier, wymiar każdej z prac ok. 41 x 54 cm;
sygn. u dołu: "Fokarium" Aleksandra Miksztal 2015 (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 6 700 zł

Wiesław FUSEK (1912-2011)

1417
Brama w Bieczu olej, płótno, 65 x 70 cm;
sygn. l. d.: W. Fusek 1974.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Jerzy ADAMSKI

1418
Kompozycja abstrakcyjna olej, płótno, 78 x 71,5 cm;
sygn. l. d.: JERZY ADAMSKI 63.
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Piotr T. RZECZKOWSKI (ur. 1955)

501
Fame Fatale brąz patynowany, kamienna podstawa; wys.22 cm;
sygn. z tyłu na tabliczce: Piotr T. Rzeczkowski, z przodu tabliczka z tytułem:
Cena wywoławcza. 1 000 zł
Cena sprzedaży 1 100 zł

Artysta nieokreślony, krąg Kenara (XX w.)

502
Świecznik drewno, 14 x 17 x 9,5 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Stanisław ZAGAJEWSKI (ok. 1927-2008)

503
Maska glina wypalana; 33 x 24 cm;
sygn. na odwrocie monogramem: ZS
Cena wywoławcza. 2 000 zł

601
Karafka szkło przezroczyste, listra miodowa;
srebro pr. 800; wys. 21,5 cm;
Niemcy?, I poł XX w.
Cena wywoławcza. 700 zł

602
Wazon szkło bezbarwne, przeźroczyste,
listra miodowa, wys. 20 cm;
Czechy, wytwórnia Moser, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 600 zł

603
Serwis do herbaty z malinowymi rzutami kwiatowymi porcelana, purpura fioletu, złocenia;
Miśnia, 2 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 4 500 zł

604
Filiżanka ze spodkiem, herbem podwójnym pod koroną porcelana, farby naszkliwne, złocenia;
Berlin, Królewska Manufaktura Porcelany
(KPM), 2 - 3 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 200 zł

605
Pan i nimfa (Selene?) Włochy - Neapol (Capodimonte)? lub Niemcy - Rudolstadt ?,
k. XIX w. - XIX/XX w., wg rzeźby Claude’a
Michela Clodiona (1738-1814)
Cena wywoławcza. 2 000 zł

606
Kobieta w stroju ludowym (łużyckim) Miśnia, model: Hugo Spieler (1854-1922),
ok. 1897-98, realizacja ok. 1900-1910.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Konstanty LASZCZKA (1865-1965)

607
Odpoczywająca Diana, model z lat 20./30. XX w. Realizacja: Skawińskie Zakłady Materiałów
Ogniotrwałych w Skawinie - dział fajansów,
okres międzywojenny
Cena wywoławcza. 4 800 zł
Cena sprzedaży 4 800 zł

608
Para figurek tancerzy z Bali Niemcy, Selb, fabryka porcelany Lorenza Hutschenreuthera
- Dział Sztuki, proj. Carla Wernera (1895 - ?),
realizacja: lata 50./60. XX w.
Cena wywoławcza. 6 500 zł

609
Patera dekoracyjna z amorami Niemcy, wytwórnia nieustalona (Saksonia lub Turyngia),
2 poł. XIX w. - XIX/XX w.?
Cena wywoławcza. 1 800 zł
Cena oferowana 1 300 zł

610
Wazonik z ostami Austria (Czechy), Turn (Teplitz - Trnovany),
Amphora Keramische Werke Riessner und Kessel,
1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 700 zł

611
Wazon z jaszczurką Polska, naśladowca Wacława Bębnowskiego
lub atelier Bębnowskiego; 1 ćw. XX w.
- okres międzywojenny
Cena wywoławcza. 2 400 zł

612
Misa dekoracyjna z postacią wieśniaczki Polska, Pacyków k/Stanisławowa - Fabryka
Fajansów Aleksandra Rogala-Lewickiego,
1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 3 800 zł
Cena sprzedaży 5 300 zł

613
Talerz dekoracyjny z gałązką kaliny i ptakami nie sygnowany. Chiny, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

614
Wazonik z pejzażem w typie dalekowschodnim kamionka(?) jasna, Chiny, XVIII w. (?)
Cena wywoławcza. 1 200 zł

615
Waza (żardiniera) neobarokowa z uchwytami - gałązkami kwiatowymi Austria, nieustalona wytwórnia,
2 poł. XIX w. - XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

616
Postument ogrodowy z donicą (cache-pot) Europa, Niemcy lub kraje Beneluksu ?,
nieustalona wytwórnia , XX w.
Cena wywoławcza. 2 800 zł