Nr katalogowy: 1410

Barbara CZAPIGA-DROHOMIRECKA (ur. 1976)

Nr katalogowy: 1410

Watermelonman, 2012

olej, płótno, 120 x 70 cm;
sygn. p. d.: B.CZAPIGA