Nr katalogowy: 431

Edward DWURNIK (ur. 1943)

Nr katalogowy: 431

Portret rodzinny, 1983

olej, płótno; 27,5 x 41 cm;
sygn. p. d.: E.D.
Cena oferowana 1 700 zł