Nr katalogowy: 1415

Izabela RAPF-SŁAWIKOWSKA (1920-2010)

Nr katalogowy: 1415

Portret Pani B.S.

olej, płótno, 100,5 x 100,5 cm;
sygn. z prawej: J Rapf - / Sławikowska / 1977;