Nr katalogowy: 1409

Barbara CZAPIGA-DROHOMIRECKA (ur. 1976)

Nr katalogowy: 1409

Wazon grecki

ojej, płótno, 100 x 70 cm;
sygn. p. d.: B. CZAPIGA