Nr katalogowy: 434

Roman ZAKRZEWSKI (1955-2014)

Nr katalogowy: 434

Dziewczyna IV, 1990

akryl, płótno; 140 x 80 cm;
sygn. na odwrocie: R. ZAKRZEWSKI. / AEIVAE.AKRYL AE1990AE / 140 x 80
Cena oferowana 8 000 zł