Nr katalogowy: 1414

Izabela RAPF-SŁAWIKOWSKA (1920-2010)

Nr katalogowy: 1414

Cynie, 1979

olej, płótno, 73,5 x 60 cm;
sygn. l. d.: J Rapf Sławikowska;