1811
Tkanina dekoracyjna wełna, bawełna; 200 x 152 cm.
Kazachstan, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 1 300 zł

1812
Krucyfiks brąz, odlew cyzelowany, polichromowany i patynowany,
Francja, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 850 zł

1813
Ramka do fotografii drewno, tektura, blaszka mosiężna, szkło,
sztuczny, brązowy plusz; 21,7 x 16,7 cm;
Europa Zachodnia, 2 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 450 zł

1814
Tłok pieczętny z głową wojownika drewno, mosiądz; dł. 13 cm,
pole pieczętne 2,2 x 2,2 cm.
Włochy? lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 400 zł

1815
Lornetka w etui Francja, Paryż, pocz. XX w.
Lornetki używane przez wojskowych
w czasie 1 wojny światowej.
Cena wywoławcza. 500 zł

1816
Albumik ze scenami erotycznymi chromolitografia kolorowa, podmalowywana
ręcznie (?), na jedwabiu, Japonia, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 1 700 zł

1817
Wilki do kominka żeliwo, mosiądz; wys. 27 cm, dł. ca 100 cm;
Europa Zachodnia, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 200 zł

1818
Zegarek podróżny CARTIER w firmowym etui Francja, Paryż, firma CARTIER, 4 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

1819
Zegarek damski, kieszonkowy, na długim łańcuszku mosiądz złocony, nadruk szkliwiony, mosiądz;
Szwajcaria, 3 tercja XX w.
Cena wywoławcza. 800 zł

1820
Kobierzec - modlitewnik, Konya wełna na osnowie wełnianej; 140 x 102 cm;
Anatolia, Konya, ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 800 zł
Cena sprzedaży 800 zł

1821
Tkanina perska surówka jedwabna, haft nicią wełnianą,
bawełnianą i jedwabną; 96 x 80 cm.
Persja, XIX w.
Cena wywoławcza. 600 zł

1822
Mapa Polski porozbiorowej miedzioryt kolorowany, na papierze, ramka, szkło;
wymiar w świetle passepartout 21,7 x 25 cm;
Francja, po 1801
Cena wywoławcza. 500 zł

1823
Tarcza dekoracyjna drewno, blacha miedziana, srebro; 50 x 47 cm;
Polska, lata 20. - 30. XX w.
Cena wywoławcza. 3 600 zł

1824
Szabla francuska, artylerii konnej stal, mosiądz, drewno, róg, drut miedziany;
Francja, ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 600 zł

901
Taboret w stylu wiktoriańskim mahoń; 60 x 74 x 43 cm.
Europa Zachodnia (?), ok. poł XIX w.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

902
Para szafek nocnych art deco topola, orzech; 66 x 42,5 x 33 cm.
Europa Zachodnia, lata 20./30. XX w.
Cena wywoławcza. 2 200 zł

903
Szafka biblioteczna eklektyczna mahoń; 126,5 x 55 x 35 cm.
Europa Środkowa, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 3 400 zł

904
Kanapa w stylu Ludwika Filipa orzech; 121,5 x 171 x ok. 80 cm.
Europa Środkowa, XIX / XX w.
Cena wywoławcza. 3 500 zł

905
Toaletka w stylu Ludwika Filipa w formie stolika z trzema szufladkami w oskrzynieniu, wspartego na silnie esowatych nogach, spiętych krzyżowym wiązaniem z poduszeczką pośrodku
oraz z uchylnym
Cena wywoławcza. 4 500 zł
Cena oferowana 3 000 zł

906
Lustro z konsolką w stylu eklektycznym sosna, orzech; 273,5 x 75,5 x 43 cm.
Europa Środkowa, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł
Cena oferowana 1 300 zł

907
Siedzisko-kanapka eklektyczna w typie fr. „konfidentki” Materiał: orzech, jawor (?), 59,6 x 158 x ok. 80 cm;
Europa Środkowa, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

908
Stół neobarokowy dębina; 80 x 108 x 108 cm. Gdańsk (?), pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł
Cena oferowana 1 800 zł

909
Sekretera biedermeier mahoń, sosna, jawor; 177 x 104 x 51 cm
Europa Środkowa, ok. 1830.
Cena wywoławcza. 7 000 zł

910
Serwantka eklektyczna orzech; 170 x 95 x 51 cm.
Europa Środkowa, koniec XIX w.
Cena wywoławcza. 7 600 zł

911
Para foteli w stylu biedermeier mahoń; 104,6 x 69 x 57 cm.
Europa Północna, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 800 zł

912
Komoda empirowa dębina, mahoń, brzoza; 88 x 76,3 x 46,3 cm.
Europa Środkowa, lata 20. XIX w.
Cena wywoławcza. 6 200 zł

913
Sekretera biedermeier świerk, mahoń; 128 x 105 x 54,5 cm.
Europa Środkowa (Śląsk lub Austria), po 1850
Cena wywoławcza. 10 000 zł

914
Komplet mebli art deco sklejka, sosna, buczyna; orzech, mahoń, róża;
Polska, Warszawa (?), 2 poł. lat 20. XX w.
Cena wywoławcza. 25 000 zł

915
Serwantka w stylu empirowym mahoń, sklejka, sosna; 154 x 78 x 41 cm.
Europa Środkowa, Polska, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 7 000 zł

916
Stół w stylu empirowym mahoń, jawor; 76,5 x 183 x 107 cm;
Europa Środkowa, Polska (?), 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 8 000 zł

917
Komplet mebli w stylu empirowym mahoń, jawor;
Europa Środkowa - Warszawa (?), 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 60 000 zł

918
Szafa na broń eklektyczna dębina, 189 x 119,2 x 56 cm.
Europa Środkowa, kon. XIX w.
Cena wywoławcza. 4 700 zł

919
Komoda rokokowa buczyna, mahoń, róża, marmur zlepieniec, mosiądz;
85,5 x 95 x 55 cm
Europa Zachodnia (Francja?), XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 4 700 zł

1901
Fotel eklektyczny orzech, buczyna; 103,5 x 68 x 66 cm;
Europa Środkowa, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 700 zł

1902
Komplet mebli klasycyzujących mahoń, orzech;
Europa Środkowa, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 1 800 zł

1903
Komplet mebli klasycyzujących mahoń;
Europa Środkowa, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 300 zł

1904
Kredens eklektyczny sosna, jawor, mahoń; 211 x 127,7 x 58cm;
Europa Środkowa, k. XIX wieku.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

1905
Krzesło neobarokowe dębina; 126,5 x 47,5 x 47 cm;
Gdańsk (?), kon. XIX w.
Cena wywoławcza. 500 zł

1906
Krzesło neobarokowe dębina; 123,5 x 49,5 x 58 cm;
Gdańsk (?), k. XIX w.
Cena wywoławcza. 500 zł

1907
Krzesło neobarokowe dębina; 130 x 46 x 48,3 cm;
Europa Środkowa, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 500 zł

1908
Szafka w stylu barokowym dębina, 109 x 85,5 x 48 cm;
Europa Środkowa, 2 poł. XIX w.formie ćwierć
Cena wywoławcza. 2 500 zł

1909
Wieszak w stylu art deco dębina; 203 x 65,5 x 21 cm;
Polska, lata 20. XX w.
Cena wywoławcza. 800 zł