Nr katalogowy: 1416

Aleksandra MIKSZTAL (ur. 1972)

Nr katalogowy: 1416

Fokarium - tryptyk, 2015

ołówek, akwarela, papier, wymiar każdej z prac ok. 41 x 54 cm;
sygn. u dołu: "Fokarium" Aleksandra Miksztal 2015 (ołówkiem)